Nadruk fleksograficzny

Druk fleksograficzny to technologia druku wypukłego, elastycznymi formami z użyciem ciekłych szybkoschnących farb.

         Nasza firma oferuje możliwość wykonania nadruku do 8 kolorów na różnego rodzaju podłożach foliowych takich jak: BOPP, BOPP perlistobiałych , BOPP metalizowanych, CPP, PE, PE białe, PET, PAPE oraz na folii biodegradowalnej (BIO,PLA) na monofolii jak i w laminatach wielowarstwowych.

Również nadruk możemy zabepieczyć lakierem UV. Lakierowanie druku służy podniesieniu jego atrakcyjności oraz jakości. Zabezpiecza powierzchnię przed ścieraniem farby i sprawia, że jest ona bardziej lśniąca bądź bardziej matowa, również można zastosować metodę stampingową (tzw. wybiórczą)

                              * Szerokość zadruku : od 230 mm do 910 mm
                              * Raport druku : od 280 mm do 580mm (raport co 1 cm)


          Atutem naszej firmy jest posiadanie własnej drukarni fleksograficznej. Kładziemy szczególny nacisk na doskonołą jakość oferowanych produktów. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie tworząc uniklane i spersonalizowane produkty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości potrzeb klientów, wiemy jak spełnić Państwa oczekiwania, aby realizacja zleceń przebiegała w jak najkrótszym terminie. Po przez zastosowanie różnorodnych technik druku tworzymy opakowania, które wyróżniają się na tle konkurencji wyrazistością szczegółów i nasyceniu barw.

        Współpracujemy z doświaczonymi pracowaniami graficznymi, które pomagają nam w projektowaniu wzorów graficznych, aby Państwa produkty miały swój orginalny, unikatowy wygląd z logo firmy. Nasze pracownie graficzne zajmują się również obróbką i przygotowaniem matryc fotopolimerowych.